Linki miesiąca #4 - to na pewno nie będzie regularny cykl...

linki miesiąca

No nie da rady :) Ja już sama to widzę. Nie szperam w necie tylko po to, żeby mieć co tu wstawić, a po prostu czasem trafiam na coś, co mnie zainteresuje. A czasem nie zainteresuje mnie nic. I wtedy... no właśnie nie ma nic :) Więc ten cykl będzie nieregularny, nie będę tu zamieszczać na siłę niczego, będzie się pojawiał wtedy, kiedy kilka tych polecajek uda mi się uzbierać. Ale na pewno z częstotliwością raz na dwa miesiące będzie, czasem częściej.

Tutaj Was pragnę zachęcić do tego, abyście w komentarzach pod tym cyklem umieszczali własne ciekawe linki - również do swoich wpisów, ale nie tylko - jak znajdziecie coś ciekawego z zakamarkach sieci - wrzucajcie. Tu jest do tego miejsce. Nigdzie indziej :)

Błędy, które popełniasz przy realizowaniu celów
Jest już luty, a nam coś nie wychodzi przy realizacji postanowień? Może ten wpis jest dla Ciebie? Warto przeczytać, mi się bardzo spodobał.

Jak stworzyć bazę ubrań, która zawsze będzie aktualna?
To jest jak najbardziej coś dla mnie. Postanowiłam sobie w tym roku stworzyć w końcu taką optymalną szafę, w której niczego nie będzie brakować i gdzie nie będzie za dużo. Może kogoś też zainteresuje?

Co włożyć w ramkę? 9 tanich i niecodziennych pomysłów
Uwielbiam takie niebanalne pomysły, tym bardziej, że sama od jakiegoś czasu szukam inspiracji do mieszkania :)

Co robić w lutym?
Stary wpis Ani, ale zawsze na czasie, jak i cała reszta z tej serii...

Wykorzystaj urlop macierzyński na swój rozwój
Kolejny temat, który jest u mnie jak najbardziej na czasie. Zaczynając ten urlop postanowiłam, że jakoś go wykorzystać muszę... Jestem ciekawa, jak było na Waszych urlopach macierzyńskich?

Piękne mapy do druku w dużych rozmiarach: retro, nieba, aktualne śwata i inne. Genialna strona z setkami niezwykłych plików do pobrania!
Tutaj chyba nie trzeba nic dodawać :)

Zrobiłam prawdziwe naturalne mydło!
Jestem fanką naturalnego mydła. Przyznam szczerze, że od niedawna. Do zrobienia własnego się przymierzam, ale nie wiem, kiedy to nastąpi...

Jak nie reklamować rękodzieła w social media?
Ostatni link dla tych, co lubią tworzyć :) Temat też mi bardzo bliski, bo sama postanowiłam w to wejść, więc się edukuję jak mogę, chociaż tutaj te sprawy są niby oczywiste, ale czy dla każdego?


Mam nadzieję, że znajdziecie w tym miesiącu coś tutaj dla siebie :) I zachęcam jeszcze raz do linkowania w komentarzach :)


Chcesz być na bieżąco? Obserwuj na Facebooku lub Bloglovin
albo zapisz się na Marchewkowy Newsletter. Otrzymasz ode mnie  
na dzień dobry za darmo zestaw planerów (tygodniowy i miesięczny)
do wydrukowania, a raz w miesiącu wyślę Ci list z marchewkowymi aktualnościami:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytasz? Pozostaw po sobie komentarz - będzie mi bardzo miło :-)

Copyright © 2016 Marchewkowe Myśli