Tu & teraz - styczeń 2018

tu i teraz

Ponieważ w grudniu nie było żadnego Tu&teraz, styczniowego posta zdecydowałam się puścić trochę wcześniej :) Bo kto powiedział, że to musi być podsumowanie, prawda? Poza tym ostatnio mam też inne sprawy na głowie, ale dobrze byłoby jednak napisać, co się u mnie dzieje. Oczywiście oprócz tego, że święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok zleciały nawet nie wiadomo kiedy, a w międzyczasie jestem też o rok starsza :) 

No więc do dzieła:

Planuję...

Głównie w głowie ostatnio, chociaż i na papierze również. Planów mam sporo, ale wszystko potrzebuje swojego czasu do zrealizowania, co mnie czasem strasznie męczy, bo chciałabym wszystko na już.  

Jestem wdzięczna...

za Izę. Kocham to dziecko nad życie :)

Czekam...

Na to, aż w końcu prześpię całą noc. Czekam też na marzec i cieplejsze dni. Jakoś mi ostatnio ewidentnie brakuje po prostu słońca.

Czytam...

Obecnie na czytniku mam ostatnią, trzecią część "Królów przeklętych" - uwielbiam tę serię, jest naprawdę lepsza od "Pieśni Lodu i Ognia" - bardziej do mnie przemawia.

Chciałabym...

Aby jakimś magicznym sposobem już był marzec albo kwiecień. Nie lubię lutego, a ten się zbliża nieuchronnie. Dobrze, że jest najkrótszym miesiącem w roku.

Czuję się...

Jak w kalejdoskopie. Czasem pełna energii, czasem okropnie zmęczona, do tego stopnia, że o godzinie 20 nie mam już siły palcem kiwnąć. No i jeszcze częściej czuję się po prostu niewyspana. Ale nad tym nie mam kontroli. Myślę, że to nie tylko przez nieprzespane do końca noce, ale i przez tę ponurą ostatnio aurę...

Uczę się...

Cierpliwości przede wszystkim. Łapię się ostatnio na tym, że chciałabym wszystko już, planuję w głowie i mam ogromny zapał, ale dużo rzeczy po prostu czasami wymaga czasu i tyle.

Oglądam...

Co ja ostatnio oglądam? Oprócz nowych odcinków moich ukochanych "Wikingów", odkryłam także inny serial, trochę w innym klimacie, ale również średniowiecznym: "Templariusze". Aha, i oczywiście nie mogłam przejść obojętnie obok jedynkowego serialu "Korona królów" - oglądam, a jak, ale coś mi w tym serialu nie do końca pasuje... cóż. Ale obejrzeć można :)

Słucham...

Ostatnio wpadłam na świetny podcast biznesowy dla kobiet Dagny Banaś - naprawdę polecam, jeśli ktoś lubi podcasty :) Zresztą pisałam o podcastach już tutaj.


A jak Wam leci styczeń?... :)

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj na Facebooku lub Bloglovin
albo zapisz się na Marchewkowy Newsletter. Otrzymasz ode mnie  
na dzień dobry za darmo zestaw planerów (tygodniowy i miesięczny)
do wydrukowania, a raz w miesiącu wyślę Ci list z marchewkowymi aktualnościami:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytasz? Pozostaw po sobie komentarz - będzie mi bardzo miło :-)

Copyright © 2016 Marchewkowe Myśli