Konkurs - do wygrania "Jazda na rydwanie" z dedykacją

jazda na rydwanie

Dzisiaj mam dla Was coś wyjątkowego :) Ponieważ na moim blogu dawno już nie było żadnego konkursu, dzisiaj takowy ogłaszam. Do wygrania macie naprawdę rewelacyjną książkę, w dodatku książkę z dedykacją (oczywiście jeśli ktoś nie będzie chciał dedykacji, nie będzie problemu), pt. Jazda na rydwanie Juliana Hardego, którą recenzowałam w poprzednim wpisie. Mam nadzieję, że będzie dużo chętnych, bo ta książka to naprawdę perełka wśród książek i nie jest to żadna reklama ani wpis sponsorowany - sama przeczytałam, sprawdziłam i polecam, a uwierzcie, nigdy nie polecam czegoś, co na to nie zasługuje. A jeśli konkurs będzie się cieszył dużą popularnością, do zgarnięcia będą również e-booki, więc tym bardziej zapraszam.


Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jestem ja, autorka bloga Marchewkowe Myśli.
2. Sponsorem nagrody, zarówno egzemplarza książki "Jazda na rydwanie", jak i e-booków, jest jej Autor, Julian Hardy.
3. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wyrażenie chęci wzięcia w nim udziału (wystarczy zwykłe "zgłaszam się"), podanie adresu mailowego w komentarzu poniżej oraz posiadanie adresu do wysyłki w Polsce. Bardzo mile widziane będzie obserwowanie mojego bloga na Facebooku lub zapisanie się do newslettera (ale nieobowiązkowe) oraz dalsze udostępnianie (można do tego wykorzystać obrazek główny).
4. Konkurs będzie trwał od dzisiaj, 24.08.2017 do 10.09.2017.
5. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu do pięciu dni roboczych od zakończenia konkursu.
6. Zwycięzca zostanie wybrany przeze mnie, a nagrodę otrzyma osoba, która będzie się aktywnie udzielać tutaj, na moim blogu. Zależy mi na tym, żeby nie była to przypadkowa osoba, ale ktoś, komu na książce zależy, bo sama książka po prostu na to zasługuje.
7. Zwycięzca jest zobowiązany wysłać maila z danymi adresowymi z dopiskiem 'konkurs' na mój adres mailowy: marchewkowemysli@gmail.com w ciągu pięciu dni od momentu ogłoszenia wyników.
8. Konkurs jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
9. Książka zostanie wysłana do zwycięzcy przez Autora.
10. Zgłoszenie w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (które zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do wysłania nagrody, do niczego więcej).

Zapraszam i życzę wszystkim powodzenia! Chcesz być na bieżąco? Obserwuj na Facebooku
lub zapisz się na Marchewkowy Newsletter, a raz w miesiącu otrzymasz ode mnie list z marchewkowymi aktualnościami:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytasz? Pozostaw po sobie komentarz - będzie mi bardzo miło :-)

Copyright © 2016 Marchewkowe Myśli