Czym nas kuszą wydawnictwa?


Ostatnio, pewnie po części dlatego, że lato mamy w pełni, wydawnictwa i sklepy kuszą nas promocjami i zniżkami na książki. Nie ma co się dziwić, w końcu w wakacje właśnie czytamy najwięcej :)

Tania Książka jednak bije chyba wszystkich na głowę, bo oto co oferuje czytelnikom: po pierwsze PO TANIOŚCI, czyli książki za 5, 10 i 15 zł - uwaga, ta oferta jest ograniczona czasowo, bo tylko do 20 lipca, czyli tylko jeszcze dziś i jutro, więc warto się pospieszyć, aby upolować coś ciekawego, wystarczy kliknąć w baner:

https://go.buybox.click/linkclick_2824_11?&url=http%3A%2F%2Fwww.taniaksiazka.pl%2Fpromocje%2Fid-135

Po drugie darmowa dostawa do kiosków Ruchu. Natomiast coś dla fanów Georga R. R. Martina i Gry o Tron, ale też pozostałej fantastyki - do 24 lipca ceny na powieści fantastyczne obniżone są o 35%:

https://go.buybox.click/linkclick_2824_11?&url=http%3A%2F%2Fwww.taniaksiazka.pl%2Fwinter-is-coming-do-35-na-fantastyke--a-441.html

Księgarnia Gandalf również oferuje nam tańsze książki na wakacje:

https://go.buybox.click/linkclick_2824_136?&url=http%3A%2F%2Fwww.gandalf.com.pl%2Fopis-promocji%2Fwarto-czytac%2F

Ciekawą ofertę przygotowało również wydawnictwo Samo Sedno - na stronie Virtualo.pl możemy kupić e-booki nawet o połowę taniej. Ze swojej strony bardzo polecam książkę Jak zadbać o własne finanse Marcina Iwucia - naprawdę warto ją przeczytać, i nie tylko ją, bo Marcin prowadzi również świetnego bloga, Finanse bardzo osobiste - ja dzięki niemu nauczyłam się oszczędzać i robić comiesięczny budżet domowy. Promocja ta trwa do 23 lipca:

https://go.buybox.click/linkclick_2824_12?&url=http%3A%2F%2Fvirtualo.pl%2F%3Ff%3Dcollection_eq%3ASamo%2BSedno

I znowu coś dla fanów fantastyki i e-booków - na Ebookpoint.pl kolejna promocja, książki tańsze nawet o 60%, ale również trzeba się śpieszyć, bo promocja trwa jeszcze tylko dzisiaj:

https://go.buybox.click/linkclick_2824_32?&url=http%3A%2F%2Febookpoint.pl%2Fpromocja%2F3728

Kolejne wydawnictwo, które obniżyło ceny niektórych e-booków, to Marginesy - na ibuk.pl do 23 lipca nawet do 30% tańsze książki:

https://go.buybox.click/linkclick_2824_50?&url=https%3A%2F%2Fwww.ibuk.pl%2Fkatalog%2Feksiazki.html%3Flimit%3D50%26sort%3D2%26wydawca%3D1076

 Na sam koniec jeszcze oferta od Ravelo.pl i znowu książki na letnie popołudnia - sprawdźcie sami:

https://go.buybox.click/linkclick_2824_65?&url=https%3A%2F%2Fwww.ravelo.pl%2Fksiazki-na-lato

Powiem szczerze, że ja zwróciłam uwagę głównie na ofertę Samo Sedno, strasznie kusi mnie też Gandalf i Ravelo. A Wam wpadło coś w oko? Skusicie się na którąś z promocji?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytasz? Pozostaw po sobie komentarz - będzie mi bardzo miło :-)

Copyright © 2014 Marchewkowe Myśli