Wyprzedaż, czyli... Uwaga! Pozbywam się książek

wyprzedaż

Kiedyś bardzo mi się marzył dom pełen książek - a może nawet własna biblioteka. Doszłam jednak do takiego etapu w życiu, że teraz nie potrzebuję całej biblioteki, a wręcz przeciwnie: marzy mi się taka biblioteczka, która będzie taką moją "esencją", będą w niej tylko te książki, które naprawdę chcę mieć. Być może już do końca życia, być może na jakiś czas, może za kilka lat coś jeszcze w tej kwestii się zmieni. Ale uparcie dążę do minimalizmu i wiem, że jest to właściwa dla mnie droga (po kilku przeprowadzkach szczególnie).

Dlatego dzisiaj znowu przychodzę do Was z... książkami. Tymi, które zwyczajnie mi ciążą i zabierają przestrzeń (nie tylko fizyczną). Te książki szukają nowego właściciela... A gdzie mam szukać właściciela dla moich książek, jeśli nie na blogu, który czyta (czytało?) wielu książkowych moli?

gabaldon

Na zdjęciu powyżej seria książek Diany Gabaldon - uwaga, to są książki po angielsku. Już na sto procent do nich nie wrócę, ale jeśli kogoś by uszczęśliwiły - piszcie. Jeśli sami nie czytacie po angielsku, ale znacie kogoś - dajcie tej osobie znać. Chcę sprzedać całą tę serię od razu w całości - cena będzie do uzgodnienia. I zależy mi na tym, żeby naprawdę oddać je komuś, nie bibliotece, nie na makulaturę - bo są warte o wiele więcej. 

Pozostałe tytuły - już bez zdjęć. Większość linków prowadzi do recenzji książek, więc przy okazji można sprawdzić, czy się opłaca czy nie...:-)

Córka kata - Oliver Pötzsch
Życie Charlotte Brontë - Elizabeth Gaskell
Dziewczynka w zielonym sweterku. W ciemności - Krystyna Chiger, Daniel Paisner
Skrzydła nad Delft - Aubrey Flegg
Płotki giną pierwsze - Aleksandra Marinina
Alibi na szczęście - Anna Ficner-Ogonowska
Ścieżka nad drogami. Fraktale - Bohdan Urbankowski
Sklepik z niespodzianką. Lidka - Katarzyna Michalak
Ogród Afrodyty - Ewa Stachniak
Świętokradcy - William Ryan
Oblicze Pana - Mariusz Wollny
Na zawsze wygnańcy - Fiorella de Maria
Długa zima w N. - Alina Krzywiec
Ostatni list - Maria Ulatowska
W blasku gwiazd - Lydia Netzer
Trzeci brzeg Styksu - Krzysztof Beśka
Pozdrowienia z Londynu - Krzysztof Beśka
Podróż do miasta świateł. Róża z Wolskich - Małgorzata Gutowska-Adamczyk
Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord - Małgorzata Gutowska-Adamczyk
Ślad atramentu - Melvin R. Starr
Niespokojne kości - Melvin R. Starr
W cieniu kaplicy - Melvin R. Starr

Wszystkie książki są w dobrym albo bardzo dobrym (idealnym) stanie. Część z nich można obejrzeć tutaj, ale wierzcie - niektóre z nich wzięłam do ręki może dwa, trzy razy - są nawet nieczytane. Cena tak jak wcześniej, do uzgodnienia, bo nie zależy mi na pieniądzach, tylko na tym, żeby się ich pozbyć, więc raczej nie będę chciała za nie więcej niż 10 zł za sztukę, a przy chęci kupienia większej liczby egzemplarzy - jeszcze mniej (+koszt przesyłki).
A jeśli nie jesteście zainteresowani, ale znacie kogoś, kto mógłby być - przekażcie linka do mojego posta dalej.

Zależy mi bardzo na tym, aby pozbyć się książek, zrobić wokół siebie więcej przestrzeni, i zrobić to w możliwie jak najkrótszym czasie. Jeśli się nie uda, książki najprawdopodobniej wylądują gdzieś w bibliotece, bo już nawet nie chce mi się ich sprzedawać - więc korzystajcie :-)

Komentujcie lub piszcie na marchewkowemysli@gmail.com (jeśli ktoś woli przez Allegro, zapraszam również tutaj, ale w niektórych przypadkach chyba bardziej opłaca się bezpośrednio, prawda?... :))

Drugiej takiej okazji może nie być, bo do końca sierpnia chciałabym mieć to z głowy... Więc jak  - pomożecie? :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytasz? Pozostaw po sobie komentarz - będzie mi bardzo miło :-)

Copyright © 2016 Marchewkowe Myśli