Książka na grudzień #5

Kolejny miesiąc się zaczął, mam więc dla Was kolejną książkę, która niedługo będzie u kogoś z Was, a przynajmniej mam taką nadzieję. U mnie na półce już sobie postała, mam nadzieję, że teraz komuś innemu się przysłuży, kto będzie chciał ją przeczytać. Przypominam, że książkę możecie mieć zupełnie za darmo i nawet nie trzeba wymyślać odpowiedzi na skomplikowane pytania - zależy mi jedynie na tym, aby trafiła do osoby, która naprawdę ją chce i przeczyta.

Wpisujcie się więc w komentarzach poniżej, czas na wpisy jak zwykle kilka dni, tym razem będzie to czas do niedzieli do północy, czyli do 6 grudnia 2015 roku do godz. 23:59. Wystarczy zwykłe 'zgłaszam się', dla ułatwienia możecie mi podać swój adres e-mail, abym mogła w miarę szybko się z Wami skontaktować.

Książką na grudzień może nie będzie książka bezpośrednio z grudniem związana, ale mam nadzieję, że komuś i tak sprawi radość :)

Katarzyna Michalak
Nie oddam dzieci


Czekam na zgłoszenia, szczęśliwca wylosuję na początku przyszłego tygodnia i w przyszłym tygodniu też postaram się wysłać ją do osoby, której się poszczęści.

Zapraszam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytasz? Pozostaw po sobie komentarz - będzie mi bardzo miło :-)

Copyright © 2016 Marchewkowe Myśli