Książka na październik #3

Tak jak Wam obiecałam dwa dni temu, kolejny post będzie z książką, która wkrótce trafi do kogoś z Was. Trzeba się tylko zgłosić po nią, wyrażając w komentarzu chęć jej posiadania oraz podając maila (to ważne, bo tylko tak się z kimś z Was skontaktuję po ewentualnym wylosowaniu - na blogu jak już pewnie zauważyliście, nie podaję żadnych wyników - szczęśliwy przyszły posiadacz dowie się o tym ode mnie drogą mailową).

Pamiętajcie! Książka jest dla kogoś, kto naprawdę chciałby ją przeczytać - taki obrałam sobie cel tej akcji. Myślę jednak, że takich osób nie zabraknie :-) Zależy mi bowiem na tym, aby te książki nie były rzucone gdzieś w kąt i zapomniane, ale żeby były czytane - myślę, że wiecie, co co chodzi... :-) Jeśli nie, w ramach przypomnienia zapraszam tutaj:

Czekam więc na wasze zgłoszenia, do niedzieli do 23:59, osoba, która ją otrzyma, dostanie ode mnie maila na początku przyszłego tygodnia i w przyszłym tygodniu też ją postaram się wysłać (o ile dostanę oczywiście adres do wysyłki - uwaga! Wysyłka tylko na terenie Polski!)


Ah, no tak, jeszcze książka... 
Oto ona:


44 Scotland Street - moim zdaniem idealna na zimne, jesienne i deszczowe wieczory.

Czekam na zgłoszenia :-)

3 komentarze:

  1. No to ja się bardzo chętnie zgłaszam, a co! :)
    Mail: tirindeth@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak idealna na jesienno-zimowe dni to zgłaszam się :)

    Mail: kmpessel@gmail.com

    OdpowiedzUsuń

Czytasz? Pozostaw po sobie komentarz - będzie mi bardzo miło :-)

Copyright © 2016 Marchewkowe Myśli