Wieści z nocnej półki, czyli...


...stosik! Taki właśnie piętrzy się u mnie przy łóżku. Wiem, mały jest, wiem również, że mało ostatnio u mnie tych książkowych stosików, ale ja po prostu nie mam co pokazywać, bo większość książek trafia do mnie z bibliotek i najczęściej po przeczytaniu do niej wraca, nawet nie zdążę zrobić fotek, książki do recenzji biorę tylko te, które naprawdę mnie interesują (bo mam sporo czytania również na studia), a nowe... cóż, ograniczam się w kupowaniu, chociaż kuszą te książki za każdym razem... W przyszłości (może bliskiej) mam w perspektywie znowu przeprowadzkę i naprawdę nie chcę taszczyć jeszcze większej ilości książek, niż teraz mam... A jest ich dużo.

Fortuna i namiętności oraz Ja jestem Halderd przywędrowały do mnie z biblioteki, więc za chwilę do niej wrócą (mają szczęście, że załapały się na fotkę), Nie oddam dzieci to tradycyjnie za konkurs u autorki, więc poleży u mnie dłużej, tak samo jak Sekret oraz Biskup i trzej królowie (od wydawnictwa do recenzji). O dwóch z tych pięciu książek już mieliście okazję u mnie przeczytać, o pozostałych na pewno przeczytacie w najbliższym czasie.

Ten stosik leżący przy łóżku spełnia dla mnie również taką funkcję terapeutyczną - wiem, że mam co czytać oprócz podręczników i od razu mi lepiej... Poza tym, jak to wyczytałam ostatnio na którymś z demotywatorów: "podczas sesji dużo czytam - zwłaszcza kryminałów i fantastyki"... U mnie to się sprawdza :)

9 komentarzy:

 1. Serdecznie zapraszamy do dodawania wpisów do akcji KSIĄŻKA NA WIOSNĘ która wystartowała dziś na zBLOGowanych:
  http://zblogowani.pl/akcja/ksiazka-na-wiosne

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo jestem ciekawa "Klątwy", a za sobą mam już "Sekret". Nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia, ale cieszę się, że MG konsekwentnie wydaje Bronte, bo wszystkie trzy siostry kocham! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem bardzo ciekawa tej nowej książki pani Michalak. Muszę ją przeczytać!

  OdpowiedzUsuń
 4. Funkcja terapeutyczna - dobre :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Cherezińska, super! Uzupełniasz kolejne części serii? Ja właśnie tak robiłam, aż wreszcie mam całość w bardzo korzystnej cenie:) Greeley pisze świetnie, ciekawa jestem Twojej opinii o tej książce. Przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń

Czytasz? Pozostaw po sobie komentarz - będzie mi bardzo miło :-)

Copyright © 2016 Marchewkowe Myśli