Szaleństwo wyprzedaży i nie tylko...

Ogarnęło mnie dziś szaleństwo... dokładnie tak, szaleństwo - co ja zrobiłam to pewnie "pochwalę" się wkrótce, bo nie omieszkam, ale na razie... szaleństwo trwa, bo kolejne książki idą na sprzedaż z mojej półki. Jak się coś kupuje, to trzeba coś sprzedać. Tym bardziej, gdy się kupuje, a miejsca na półkach brak, tak jak u mnie... A już jakiś czas temu pisałam o tym, że marzy mi się spersonalizowana biblioteczka w kierunku historycznym, więc trzeba to jakoś w końcu ogarniać :) 

Tak więc mam dla Was kolejną porcję książek, które mam nadzieję znajdą wkrótce nowych właścicieli. Cześć z nich wystawiłam na aukcjach, TUTAJ - zapraszam serdecznie, część przedstawiam poniżej, oto one:Wszystkie książki są w idealnym albo bardzo dobrym stanie, raz czytane, a niektóre w ogóle nie czytane. Mam jednak zastrzeżenia do kilku z nich, żeby nie było nieprzyjemności, gdyby ktoś z Was zdecydował się cokolwiek kupić...  i tak:
Ogród Kamili to egzemplarz recenzencki, trochę inaczej wydany niż pozostałe części, poza tym że jest to egz. recenzencki jest napisane na okładce. Pozostałe części z serii kwiatowej sklepowe, w idealnym stanie.
Posłańca miałam z drugiej ręki i jest jakiś podpis na początku, jednak książka też jest w dobrym stanie.
Sklepik z niespodzianką. Lidka oraz W imię miłości posiada na stronie tytułowej autograf autorki: "Z pozdrowieniami Katarzyna Michalak".
Nadzieja natomiast ma dedykację spersonalizowaną z moim imieniem: "Małgosi serdeczności, Katarzyna Michalak" - to może być minus tej książki, ale sprzedam i tak, jeśli ktoś będzie chciał.

Reszta książek jest jak najbardziej "normalna". Cena to 10 zł za sztukę (lub do uzgodnienia) plus koszty wysyłki, przy kupnie większej ilości opłata za przesyłkę tylko raz. Ceny książek na Allegro takie jak wystawiłam, jeśli jednak ktoś chciałby kupić poza Allegro, również niech pisze, nie powinno być problemu.
Proszę, zwróćcie jednak uwagę na moje uwagi co do niektórych książek, żebyście wiedzieli, co kupujecie...

Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: trinity801@autograf.pl


1 komentarz:

Czytasz? Pozostaw po sobie komentarz - będzie mi bardzo miło :-)

Copyright © 2016 Marchewkowe Myśli