Pusty blog i wyrzuty sumienia...

Cóż... mój blog ostatnio opustoszał i pewnie zauważyła już to niejedna osoba... a może i nie... :P
W każdym razie mam ostatnio okropne wyrzuty sumienia i tęsknię za moim blogiem... Dlaczego mnie nie ma? Pewnie większość z Was już zakończyła sesje, egzaminy... otóż... ja jeszcze nie. Mam przed sobą ostatni, pod koniec lipca (nie moja wina, taki termin był wyznaczony) - egzamin najważniejszy i chyba najtrudniejszy z całego programu studiów (potem ponoć - tak mówią - przez kolejne dwa lata jest już z górki), do tego... ustny... Wrrr... jak ja nienawidzę ustnych egzaminów... To jest najgorsze co mnie może spotkać. Więc od ponad trzech tygodni siedzę i tylko wkuwam, efektów tej nauki nie widzę żadnych i zaczynam coraz bardziej panikować, bo to już za 8 dni. Pisemny napisałabym już teraz, przed ustnym mam takiego stresa, jak przed niczym... Nie mówiąc już o tym, że ostatni ustny egzamin zdawałam na maturze, 10 lat temu... bosko... :/


Dlatego mnie nie ma... wybaczcie. Na opublikowanie czeka jedna recenzja książki z poprzedniego miesiąca, ale tak naprawdę teraz nie czytam nic, oprócz podręczników i notatek. A tak tęsknię za tym! I nie mogę się doczekać kiedy w końcu będę mogła się zaczytać w tym stosie, który piętrzy się na półce, kiedy pójdę do biblioteki i znowu nawypożyczam masę książek i będę mogła oddać się temu bez wyrzutów sumienia.... Już niedługo, byle by tylko mieć ten egzamin za sobą... I wracam, i do czytania, i na bloga :-)

9 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki, żeby egzamin poszedł gładko:)
  Też nie znosiłam ustnych egzaminów, brr...

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam za Ciebie kciuki, będzie dobrze!
  ps. Ja wolałam ustne egzaminy, bo jednak to, co napiszesz na kartce zostanie... a jeśli na ustnym słabo będzie Ci szło, to jest szansa, że prowadzący Cię naprowadzi, coś podpowie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia . Trzymam mocno kciuki.

  OdpowiedzUsuń
 4. NIe miej wyrzutów. Egzaminy są najważniejsze. Dasz radę!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę powodzenia i czekam na Twój powrót do blogosfery :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzymam kciuki:) poczekamy:D

  OdpowiedzUsuń

Czytasz? Pozostaw po sobie komentarz - będzie mi bardzo miło :-)

Copyright © 2016 Marchewkowe Myśli