Minęło 2 lata...

Minęło, minęło... Mój blog skończył niedawno 2 lata, tak tak :-) I szczerze mówiąc muszę się do tego przyznać, ale... przegapiłam! Bo ten wpis powinien się pojawić na początku kwietnia, bo wtedy to też zaczęłam tu pisać, tyle że dwa lata temu. Ale zwyczajnie, wśród codziennych obowiązków, domowych, rodzinnych i uczelnianych, wyleciało mi to z głowy :-)


Boże, jak ten czas szybko leci... Stworzyłam tego bloga po to, żeby się czymś zająć, będąc bezrobotna, w międzyczasie znalazłam jednak pracę, nawet jeśli tylko na rok, to jednak rok to kupa czasu tak patrząc z perspektywy dzisiejszej, pracę więc zaczęłam, niedawno skończyła mi się umowa, bo 18 kwietnia, znowu chwilowo siedzę znowu w domu... (mam nadzieję, że nie będzie to dłuższe posiedzenie). Minęło więc dwa lata, a nawet lekko ponad... a mój blog nadal istnieje i ma się, co najważniejsze, całkiem dobrze. Tworząc go nigdy bym nie pomyślała, że aż tyle wytrzymam i że mój zapał nie zgaśnie. Nie zgasł tylko dzięki Wam :-) I mam nadzieję, że nie zgaśnie z kolejnym rokiem.
Chociaż, co prawda, ostatnio wpisy moje są rzadsze, co było związane z pracą i studiami, to jednak dzięki Wam dalej chce mi się pisać - być może w najbliższym czasie mój wkład w to się trochę poprawi, skoro znowu pracy nie mam... (Chociaż o pracy tu się rozpisywać nie będę, generalnie uważam, że sytuacja w PL jest w tym względzie beznadziejna, ale to nie miejsce i czas na takie wywody.)

Bądźcie ze mną dalej :-)

21 komentarzy:

 1. Gratuluję ;) Mój blog ma dopiero 4 miesiące...

  OdpowiedzUsuń
 2. A więc życzę, by ten zapał do prowadzenia bloga się podsycał.

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepsze życzenia i powodzenia w poszukiwaniu DOBREJ pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję serdecznie dwóch lat! I życzę wiele chęci oraz weny do dalszego publikowania ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie dwa lata minęły wczoraj ;) Wszystkiego najlepszego :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja droga z całego serca gratuluję dwóch aż tak udanych lat blogowania i życzę wielu kolejnych, które będą jeszcze bardziej udane. Oby blogowanie zawsze napełniało Cię pozytywną energią. :-) Mocno trzymam kciuki za nową pracę bo aż za dobrze pamiętam co to znaczy bezrobocie... Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję serdecznie! Dwa lata to jest coś ;) Ja również będę wkrótce świętował drugie urodziny (w sumie 1 maja). Życzę wytrwania, przyjemności z czytania i recenzowania, oraz wielu czytelników :> Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Pozostaje mi życzyć kolejnych udanych lat w blogosferze :-) U mnie dwa latka stukną w sierpniu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulację ; ) Życzę dalszej wytrwałości :>

  OdpowiedzUsuń
 10. Sto latek. Mi także minęło 2 latka. Ja właśnie odeszłam z pracy, bo 9 latach. Uczucie dziwne. Społecznie nie pożyteczna, pustka, ale cóż to jest Polska. Chcesz być matką, to praca nie pójdzie z parze, gdyż polscy pracodawcy nie pójdą na rękę, nie dadzą możliwości przeniesienia się do oddziału bliżej, bo najlepiej robić młodym pod górkę. Kto będzie na 1/4 etatu dojeżdżał 120 km ?Mężul mój tez będzie za granicę wyjeżdżał raczej, bo horrendalne składki ZUS zabiły jego jednoosobowy warsztat samochodowy. I mimo chęci do pracy, zapału, zdolności i wykształcenia trzeba żyć daleko od domu, dzieci, żony, by przeżyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taka jest właśnie Polska... szukasz pracy, ale każdy chce Cię zatrudniać na umowę zlecenie za 8 zł brutto... O tym można by się dług rozpisywać... I dziwić się, że ludzie wyjeżdżają... Sama zastanawiam się, czy nie wyjechać za granicę, bo tutaj naprawdę bardzo trudno jest się czegoś dorobić...

   Usuń
  2. Dziewczęta nie piszcie taka jest Polska, tylko ewentualnie tak jest w Polsce.
   Bo to nie Polska jest winna tylko Ci, którzy nią rządzą i tworzą obowiązujące prawo. Czym innym jest Polska jako kraj, ojczyzna a czym innym, jako państwo. My jesteśmy narodem tego "nieszczęśliwego kraju" co go Polską zwą. Nieszczęśliwego, bo fatalnie zarządzanego.

   Usuń
 11. Gratuluję - i życzę, by blogowanie nadal sprawiało Ci mnóstwo przyjemności :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. witaj rówieśniczko! :) mój blog teraz pod koniec kwietnia obchodzi drugie urodzinki! :) życzę nam jeszcze duuuuużo wspaniałych lat blogowania :) i samych sukcesów! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Wszystkiego najlepszego z okazji 2 blogowych urodzin i życzę dalszej energii i zapału w rozwijaniu swojej pasji.

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratuluję rocznicy i życzę wytrwałości do dalszego blogowania :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratuluję! Obyś blogowała kolejne 2 lata :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Gratulacje, to Twój blog jest młodszy od mojego o pół roku.
  Życzę kolejnych, co najmniej 22 lat i samej radości z blogowania.

  OdpowiedzUsuń
 17. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów i wytrwałości :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Gratuluję dwóch latek :) i życzę dalszych owocnych latek blogowania.

  OdpowiedzUsuń
 19. Gratuluję wytrwałości i dalszych sukcesów życzę na blogu, czytelniczych, jak i z pracą, niestety znam ten temat.

  OdpowiedzUsuń

Czytasz? Pozostaw po sobie komentarz - będzie mi bardzo miło :-)

Copyright © 2016 Marchewkowe Myśli