Dawno obiecany stosik [#25]

Tak, wiem, już dawno miał się ukazać, tylko ja ciągle nie miałam głowy do tego, aby go tutaj wstawić. Praca, studia, dom, praca, studia, dom - tylko wokół tego kręci się ostatnio moje życie. Nie mam więc nawet bardzo czasu na przeczytanie wszystkich tych książek, chociaż aż mnie serce boli, kiedy patrzę na powieści A. Ficner-Ogonowskiej albo rzucający się w oczy, nie ma co, "Legion". Sami spójrzcie:

 

Elżbieta Cherezińska robi tu chyba największe wrażenie :-)
No cudowne pozycje, ale kiedy czytać?... Mam tyle obowiązków, że ostatnio na jakiekolwiek przyjemności po prostu już nie starcza czasu. Macie na to jakąś receptę?
Mam nadzieję, że wszystkie tytuły widać dobrze, nie będę już opisywać każdej książki z osobna, bo zdjęcie chyba jest dość wyraźne. Wszystkie one są w stu procentach moje, najbardziej cieszę się z tych wspomnianych wyżej i nie mogę się doczekać, kiedy w końcu zacznę którąś z nich czytać. Na razie jedyne co czytać to podręczniki... :-/
Na szczęście dzień robi się coraz dłuższy, może i czasu będzie coraz więcej :-)


22 komentarze:

 1. Miłej lektury. Będę wypatrywać recenzji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały stos! Szczególnie pięknie prezentują się w nim siostry Bronte!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam wszystkie trzy pozycje od A. Ficner-Ogonowskiej i są bardzo, bardzo ciekawe. Co do reszty, to może skusiłabym się na "Wichrowe wzgórza" Bronte, bo reszta to nie moje klimaty. Ale stosik zacny :)
  Znam ten ból - szkoła/studia potrafią męczyć a do tego praca... eh taki już ci los.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawy stosik - miłego czytania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojejej cudny stosik : ) Przeczytałabym chyba wszystkie : >
  Miłej lektury : )

  OdpowiedzUsuń
 6. Haha, jak spojrzałam na ten stosik, to zrobiło mi się jakoś miło, bo połowę pozycji znam :D. "Legion" mnie zachwycił, siostry Bronte uwielbiam, książki Ficner - Ogonowskiej są całkiem fajne, bardzo chcę autograf autorki na nich :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wichrowe wzgórza gorąąco polecam i Shirley strasznie zazdroszczę:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zazdroszczę sióstr Bronte, chociaż akurat te dwie książki już czytałam :) Ale na półce nie mam :(

  OdpowiedzUsuń
 9. Całkiem ładny stosik :) Podebrałabym "Stan zagrożenia". Miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne nabytki, zwłaszcza powieści Bronte - miłego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Życzę więcej czasu i miłego czytania

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetny stos i rzeczywiście "Legion" go zawojował :D a co do braku czasu, to mam to samo, co Ty: studia, praktyki, praca i tak w kółko. Na szczęście niedługo kończę te drugie, ale za to będę się musiała zabrać za pisanie magisterki, więc pewnie na jedno wyjdzie :P Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetny stos, życzę miłej lektury ; )

  OdpowiedzUsuń
 14. Mnie coraz mocniej kusi "Legion". Polecam "Wichrowe Wzgórza", czytałam już mnóstwo razy i zawsze znajdę coś, co do tej pory mi umykało. "Shirley" też mam w planach;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Widzę sporo świetnych pozycji. Powieści Ficner-Ogonowskiej mam, ale brakuje mi tylko czwartej. Zazdroszczę Bronte i Enerlich, bo na te autorki czaję się od dawna, ale wciąż nam nie po drodze. Życzę Ci więcej czasu i przyjemności z czytanych lektur :)

  OdpowiedzUsuń
 16. pokaźny ten Legion! ileż stron - nadawałby się na wyzwaniowe Opasłe Tomiszcze :)
  piękny stosik, sama miałam niedawno post ze stosikiem - ale takie posty cieszą oczy prawda? patrzę i się raduję jak niemal ze swojego :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Świetny stosik. Zazdroszczę "Wichrowych wzgórz", gdyż to wydanie pod względem wizualnym jest wprost cudowne. Życzę przyjemnej lektury ;)

  OdpowiedzUsuń
 18. Legion rzeczywiście robi wrażenie, ale ja najbardziej zazdroszczę Wichrowych wzgórz i Zgody na szczęście, na którą sama poluję :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Niedługo muszę zabrać się za "Wichrowe wzgórza". "Alibi" też czeka od długiego czasu, a tutaj już dawno pojawiły się kolejne części... Czekam na recenzje z niecierpliwością!:)

  OdpowiedzUsuń

Czytasz? Pozostaw po sobie komentarz - będzie mi bardzo miło :-)

Copyright © 2016 Marchewkowe Myśli