Versatile Blogger Award

Kilka dni temu Macy M. zaprosiła mnie do zabawy pewnie Wam już dobrze znanej: Versatile Blogger Award. Mimo że sama już jakiś czas temu (dawno) w niej brałam udział, to jednak postanowiłam napisać Wam kilka ciekawostek o sobie jeszcze raz :)


Cóż, zasady chyba już większość zna: należy ujawnić siedem faktów odnośnie własnej osoby... Spróbuję Wam powiedzieć o sobie coś, o czym jeszcze nie wiecie, chociaż łatwo nie będzie. Zawsze bowiem sprawia mi niemały problem pisanie o sobie :-)

1. Jak pewnie zdążyliście zauważyć po niektórych czytanych przeze mnie książkach, moją drugą pasją oprócz czytania jest historia - a jedno z drugim się ściśle wiąże :-)
2. Epoka historyczna, która najbardziej mnie pasjonuje, to średniowiecze - uwielbiam książki, które mają swoją akcję w tym czasie.
3. Moja praca również jest związana poniekąd z historią - pracuję w archiwum.
4. Moim marzeniem jednak od zawsze była praca w bibliotece - ale to do przewidzenia :-)
5. Oprócz powieści historycznych uwielbiam również kryminały - to również da się zauważyć.
6. Był czas, że swoją przyszłość dzięki kryminałom chciałam nawet związać z policją...
7. A poza tym czytam wszystko, czego akcja toczy się w Paryżu, jest o Paryżu lub choć w malutkim stopniu dotyczy tego miasta :-) 

Jeśli również macie ochotę pobawić się, to zapraszam do zabawy wszystkich, którzy jeszcze zaproszeń nie dostali - ja sama nominować nie będę, bo mam wrażenie, że Versatile Blogger Award okrążyła już całą blogosferę po kilka razy :-) Ale może się mylę.

Ostatni tydzień miałam (i ciągle mam) dość nerwowy, dlatego tak ostatnio cicho na moim blogu - za co przepraszam. Trochę się pokomplikowały sprawy z moimi studiami, które miałam zacząć od października, a ciągle nic nie wiadomo... Ale tak to niestety bywa.
Szykuje się już jednak na pewno recenzja ostatniej przeczytanej książki i niewielki stosik, więc mam nadzieję, że nie będzie już tak nudno... Postaram się trochę poprawić :-) 


8 komentarzy:

 1. Co do pierwszego punktu - pasuje również do mnie, natomiast jeśli chodzi o drugi to wręcz przeciwnie :D Dla mnie średniowiecze jest najnudniejsze, ale za to nowożytność uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też miałam taki czas w życiu, kiedy myślałam o policji. I to nawet całkiem niedawno, bo z rok temu ;p A Paryż niezaprzeczalnie ma swój urok <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham historię (z niej zdawałam maturę), chciałabym być nauczycielem historii (stało się inaczej), kocham kryminały (pracowałam dla policji:):)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też interesuje się historią. Nawet maturę z niej pisałam. Najbardziej lubię okres II wojny światowej. Powodzenia na studiach. Mam nadzieję, że wszystko jakoś się odkomplikuje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałabym pracować w archiwum :)

  OdpowiedzUsuń

Czytasz? Pozostaw po sobie komentarz - będzie mi bardzo miło :-)

Copyright © 2016 Marchewkowe Myśli