Podsumowanie czerwca

Wśród wszystkich tych zawirowań, które są obecne w moim życiu, czerwiec przedstawia się bardzo dobrze, jeśli chodzi o książki. Udało mi się przeczytać w tym miesiącu aż 14 książek, dla mnie jest to wynik naprawdę dobry, bo chociaż na tej płaszczyźnie w moim życiu mogę powiedzieć o jakichkolwiek sukcesach. Coraz liczniej też odwiedzacie mojego bloga, co mnie bardzo cieszy - cieszę się na każdy komentarz dodany pod notką, więc Wam serdecznie dziękuję. Mój blog ponadto przekroczył w tym miesiącu magiczną liczbę 100, jeśli chodzi o obserwujących - cieszy mnie to jeszcze bardziej, bo mój blog jest stosunkowo młody - tylko 3 miesiące :-) Bardzo Wam dziękuję.

Te 14 książek przedstawia się następująco, jeśli chodzi o statystyki: przeczytałam w czerwcu 4906 stron, co daje ich dziennie 163. Najgorszej książki w tym miesiącu nie będę wymieniać, bo takiej nie było (zresztą nie ma złych książek, są tylko takie, które mogą nie przypaść do gustu), jednak najlepszą była zdecydowanie "Prowincja pełna marzeń", ba, cały prowincjonalny tryptyk Katarzyny Enerlich. Ta opowieść bez wątpienia zostanie moją ulubioną na długi, długi czas. Na uwagę ponadto zasługuje również książka Zenona Neumarka "Jawnie w ukryciu" (recenzje po kliknięciu na tytuł).

Oby lipiec był równie owocny w ciekawe książki, tego życzę sobie i oczywiście Wam wszystkim! :-)

7 komentarzy:

 1. Wow! Przeczytałaś prawie 5000 stron, na następny miesiąc muszę też zrobić taką statystykę :) No i oczywiście życzę tego owocnego lipca :) Z przyjemnością będę śledzić Twoje recenzje. Pozdrawiam w ten upalny dzień :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny wynik! Skoro Katarzyna Enerlich napisała taką dobrą książkę, to może się skuszę. A tak poza tym, życzę Ci oczywiście jeszcze większych sukcesów w lipcu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wyników! 5000 stron... jest się czym chwalić!

  OdpowiedzUsuń
 4. moje gratulacje, świetny wynik końcowy!
  oby lipiec był równie udany :D
  miłego wieczoru!
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. 14 książek powiadasz... jestem pod wrażeniem :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wyników i przekroczenie 100 :) Oby tak dalej :)

  Zaprosiłam Cię do zabawy 11 Pytań. Szczegóły na moim blogu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już lecę do Ciebie ciekawa zabawy :)

   Usuń

Czytasz? Pozostaw po sobie komentarz - będzie mi bardzo miło :-)

Copyright © 2016 Marchewkowe Myśli